Reference našich zákazníků

AUTOCONT CONTROL SYSTEMS spol. s r.o.

Společnost Trystom je našim dlouholetým partnerem v oblasti průmyslové automatizace při návrhu a vývoji výrobních linek a jednoúčelových strojů.
Jako jeden z posledních projektů jsme společně řešili modifikaci stávající výrobní linky a návrh a vývoj nové mycí linky pro nadnárodního výrobce a dodavatele polovodičů a integrovaných obvodů.
Na spolupráci se společností TRYSTOM si nejvíce vážím odbornosti, proaktivního přístupu a výborné komunikace jak s vedením, tak se členy konstrukčního týmu.
Je to dlouhodobý partner, který se nebojí výzev, a se kterým se technicky i lidsky velmi dobře spolupracuje.

Ing. Miroslav Horuta


Divizion of industrial automatization


FISHER VYŠKOV SPOL S.R.O.

Od roku 2019 spolupracujeme se společností Trystom na projektech z oblasti průmyslové automatizace výrobních a montážních linek a jednoúčelových zařízení.
Jako jeden z prvních projektů jsme spolupracovali na montážních automatech pro výrobky z oblasti zateplovací techniky - Termoz SV II Ecotwist. Jedná se o zařízení pro automatickou montáž a kontrolu finálního výrobku s použitím podávacích systémů EFFET. 
Spolupracujeme se společností TRYSTOM z důvodu profesionálního přístupu, flexibility, kvality a aktivní podpory při realizaci projektů.

Igor Behúň

 Assemby & Lean Departments Manager
Member of Fisher group


ZAŘÍZENÍ PRO NANOTECHNOLOGIE

Společně s firmou Trystom spolupracuji na projektech pro zařízení na výrobu nanovláken z kyseliny hyaluronové a jiných polymerů již více než 8 let. Chtěl bych vyzdvihnout precizní provedení dodávaných komponentů, spolehlivost dodávek a výbornou komunikaci s konstrukčním týmem. Pokud hledáte nového partnera pro realizaci vašich projektů, mohu tuto firmu vřele doporučit.

Ing. Marek Pokorný, Ph.D. 

Výzkumník senior / vedoucí skupiny                                                                                                                                                                                                              Skupina pro nano a mikrotechnologie