Naše služby. Od vývoje až po servis


Návrh řešení zdarma

Otestování vašich vzorků

Kompletní výroba u nás ve firmě za 10 týdnů


Montáž a implementace do linky přímo u vás

Servis i po záruční době

Technická podpora - konzultace s technikem


Kvalita a rychlý termín dodání


Specializujeme se na návrh a kompletní dodávku podávacích strojů do výrobních linek. To vše v maximálně krátkém čase - již do 10 týdnů od schválení objednávky namontujeme podavač do vašeho provozu. Naše služby zahrnují bezplatný návrh a projektování, výrobu zařízení na míru, instalaci a odladění u vás v provozu a servisní a technickou podporu i po uplynutí záruky.

Jednoúčelové stroje a jejich příslušenství EFFET vyrábíme kompletně vlastními silami pod hlavičkou společnosti Trystom. Díky vlastnímu vývoji, rychlé výrobě a bohatým zkušenostem v oblasti automatizace šetříme našim zákazníkům čas i peníze.


Kooperujeme jako subdodavatel s jinými výrobci jednoúčelových strojů

Jste-li výrobcem jednoúčelových strojů a výrobních linek, dodáme vám podávací techniku rychle a s kvalitním servisem. To vše při dodržení subdodavatelských vztahů s koncovým odběratelem.

Provedeme analýzu a odhad výkonu

Vyrobíme a zprovozníme vše do 10 týdnů

Garantovaný záruční i pozáruční servis

Z dodaných vzorků nasimulujeme proces a takt podávání. Ze zjištěného chování vzorku navrhneme model podavače.

Výrobu provádíme s chirurgickou přesností, citem pro detail a to díky zaběhnuté výrobě zdravotní techniky s velmi přesnými nároky.

Servis rovněž dodáváme subdodavatelsky a dokážeme garantovat velmi rychlé technické zásahy včetně telefonické podpory.

Dodáme očekávaný výkon a popis procesu

Při montáži odladíme proces podávání

Ve vysoké kvalitě a s osobním přístupem


Poctivá česká výroba na míru

Naši montážní technici a konstruktéři mají velký cit pro detail, pracují v dokonale čistém prostředí a s vysokou přesností. Moderní 3D softwarový program Solidworks nám umožňuje dosáhnout co nejlepších návrhů a k výrobě prototypů slouží i 3D tiskárna. 

Po schválení návrhu pak zařízení do 10 týdnů vyrobíme, přivezeme k vám do provozu, nainstalujeme ho, provedeme finální zkušební provoz a zaškolíme vaši obsluhu.

Garance servisu do 24 hodin

Po celou dobu spolupráce je vám k dispozici náš specialista. Bude pružně reagovat na jakékoliv vaše požadavky, a to nejen v průběhu projektování, ale také při servisu.

Jakékoliv opravy a úpravy řešíme v co nejkratším možném čase, abychom zamezili odstávkám ve vaší výrobě. Samozřejmostí je dodávka náhradních dílů a příslušenství.

Přes 30 let jsme spolehlivým partnerem v oblasti automatizace

Jsme rychlí a navrhujeme stroje, které dobře slouží dlouhá léta. A když mluvíme o kvalitě a rychlém servisu, tak to nejsou jen prázdná slova. Raději ale za sebe necháváme hovořit naše zákazníky a jejich zkušenosti.

Kontaktujte nás

Napište nám, s čím vám můžeme pomoci. Odpovídáme do 24 hodin

trystom@trystom.cz
+420 581 113 000

TRYSTOM, spol. s r.o.
Pasteurova 67/15, Olomouc 772 00
Česká Republika